Про нас

ТОВ «Заклад загальної середньої освіти – гімназія «Фортуна» – ліцензований приватний освітній заклад, який працює з 2001 року за адресою: вул. Володимира Великого, 8а, м. Бровари Київської області. Його засновниками є Мажуга Олександр Віталійович та Мажуга Тамара Євгеніївна. Гімназія гармонійно поєднує найкращі традиції вітчизняної та родинної педагогіки. У закладі – 71 працівник, з них – 52 вчителі, які мають кваліфікаційні категорії та педагогічні звання:

• «спеціаліст» – 12
  • «спеціаліст ІІ категорії» – 5
  • «спеціаліст І категорії» – 5
  • «спеціаліст вищої категорії» – 30
  • «старший учитель» – 13
  • «учитель-методист» – 13
  • нагороджено Почесним знаком «Відмінник освіти України» – 5

Наші переваги:

• Режим повного робочого дня
  • Висококваліфіковані працівники
  • 15-18 учнів у класі
  • У початкових класах навчання за програмою
    «Інтелект України»
  • Поглиблене вивчення іноземних мов(1-9 кл.)
  • Інтегровані уроки, проєктний підхід, кейс-технології
  • STEM – підхід до викладання предметів
    природничо-математичного циклу
  • Забезпечення підручниками
  • Виконання домашніх завдань
  • Відвідання творчих студій у ІІ половині дня
  • Психологічна, логопедична служби
  • Медичне обслуговування
  • Якісне триразове харчування
  • Транспортний сервіс
  • Система безпеки(охорона)
  • Щомісячна програма навчальних екскурсій
  • Здоровий мікроклімат, безпечне
    освітнє середовище

Гуртки та студії

Хореографія

карате кіокушин

хор

театральна студія

шахова логіка

гра на фортепіано

Цьогоріч у гімназії навчається 230 учнів. Наповнюваність класів – до18 дітей. Всі гімназисти перебувають у режимі повного робочого дня. Для кожного з них обладнано індивідуальне робоче місце. У початкових класах створено ігрові зони, які забезпечені м’якими меблями, килимами, розвивальними іграми. Для всіх дітей організовано питний режим, якісне гаряче триразове харчування. Пропонується транспортний сервіс: підвіз дітей до школи та додому.

Визначальною рисою закладу є психологічний комфорт, безпечні умови перебування дітей протягом дня, компетентнісно зорієнтований підхід в освітньому процесі, дитиноцентризм, партнерські стосунки педагога та учня.

Учні 1-х класів «ЗЗСО – гімназія «Фортуна» навчаються на основі Освітньої програми початкової школи науково-педагогічного проєкту «Інтелект України», 2-3 класи – Типової освітньої програми для закладів загальної середньої освіти під редакцією О.Я. Савченко.

Учні 5-9 класів працюють за навчальним планом спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов.

Англійську мову поглиблено гімназисти починають вивчати з 1-го класу, а німецьку – 3-го класу.

З метою розвитку металінгвістичної компетентності учнів в закладі функціонує КЛІМ – Клуб любителів іноземних мов.

У рамках програми «Творча особистість» у гімназії «Фортуна» створений Банк обдарованих дітей. Система їх супроводу дає змогу учням закладу бути учасниками та призерами різного рівня предметних конкурсів і олімпіад.

Важливою складовою освітнього процесу є діяльність учнівського самоврядування, функції якого виконує шкільний парламент «Країна Фортунія», до складу якого входять президент школи, прем’єр-міністр, кабінет міністрів (Inform-school, міністерства «Творчість», «Турбота», «Здоров’я», «Табу») рада лідерів міністерств, батьків, педагогів, старости класів самоврядування.

У «Фортуні» проводиться моніторинг здоров’я з відповідним обстеженням учнів та наданням рекомендацій, порад дітям та батькам.

Протягом навчального року учні відвідують вокальні, хорові, хореографічні, театральні студії, спортивні заняття з карате та гурток шахової логіки.

ТОВ «ЗЗСО – гімназія «Фортуна» – не просто заклад освіти,
де дитина набуває життєвих компетентностей,
це – дім, у якому минає її дитинство.