Шевченківські дні

День народження Тараса Шевченка ми зустріли справжньою виставою. Уривок з поеми “Тополя” прозвучав і урочисто, і по-дитячому зворушливо.

Літературний квест

Дитячі малюнки “Поезія в малюнках”

4- Б запрошує на вернісаж за творами  Шевченка

З нагоди 207-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка учні 2-В класу поринули у цікавий світ поезії та творчості, дізналися про життєвий шлях письменника.

9 березня 2021 року Україна відзначила 207 років від дня народження видатного майстра слова, талановитого художника, славетного і величного Тараса Григоровича Шевченка.

Традиційно з нагоди вшанування пам’яті Великого Українця у 8 та 7 класах ( учитель Шумбар О. О.) та невмирущій славі генія були присвячені тематичні години спілкування.

У 7 класі учні залюбки взяли участь у вікторині «Знавці життя і творчості Тараса Шевченка». Свої знання найкраще проявили учні Корнійчук Рената, Галенко Павло, Котляр Юлія. Непомнящий Павло для своїх однокласників розробив цікавий конкурс-гру «Правда чи неправда до Шевченківських днів?»  Разом з тим учні здійснили віртуальну екскурсію до музею Т. Шевченка у Каневі, поринувши у далеке минуле, коли митець ріс, боровся ,  мріяв…

Учні 8 класу виявили бажання сучасно, творчо представити Т. Шевченка, створивши цікаві презентації «Т. Шевченко – поет, художник, патріот України» (Бончук Дмитро). Мета мультимедійної презентації – розширити знання учнів про життя генія, дослідити його творчу спадщину, з’ясувати зв’язок поета з Броварами.

Мороз Анастасія та Шуба Єлизавета створили цікавий кросворд за змістом поезій,  вивчених в попередніх класах.

Бончук Поліна підготувала креативний плакат з дотепними мемами про Т. Шевченка.  Учні пояснювали зміст того, що приховує в собі весела картинка.

Також на уроці після перегляду відео «Як Тарас Шевченко став зіркою» відбулося цікаве обговорення того, чому поеми Кобзаря читали на Майдані під час Революції Гідності.

Безсумнівно, Тарас Шевченко завжди сучасний, бо кожне покоління бере від нього те, що здужає взяти. Сьогоднішні реалії дозволяють «прочитати» Шевченка заново. Його літературна спадщина актуальна для суспільства й до сьогодні.

Створення учнями 1Б класу колажу до вірша Т.Г Шевченка ” Садок вишневий коло хати”

Декламування поезій Т.Г. Шевченка учнями 2 – Б класу, приурочені 207  річниці від дня народження  поета.