До уваги батьків!

Шановні батьки!
        Гімназія «Фортуна» продовжує роботу в онлайн-режимі  з 26.04.21 р. по 30.04.21 р. згідно прийнятого рішення комісії виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (прот. номер 12 від 22.04.21). Отримавши позитивний результат після моніторингу стану здоров’я учнів гімназії на даний момент, адміністрація закладу офіційно 22.04.21 подала листа на ім’я міського  голови І. Сапожка з проханням дозволити з 26.04.21  здійснювати освітній процес у гімназії в офлайн-режимі. Звернення розглянуто і наше прохання було, на жаль, відхилено. Заступник міського голови Л. Виноградова це пояснює складною ситуацією в місті щодо показників захворюваності, зокрема дітей. Велике прохання терпляче та з розумінням працювати далі. Будемо максимально намагатися як можна краще надавати дітям освітні послуги дистанційно!
                                                                            Адміністрація закладу