День української писемності та мови

І возвеличимо на диво
І розум наш, і наш язик…
Т.Г. Шевченко

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначають в Україні. Встановлене воно 9 листопада 1997 р. Указом Президента «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».За православним календарем – це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця – письменника-агіографа. Учні 9 класу разом із вчителем української мови Шумбар Ольгою Олександрівною підготували цікавий відео-огляд про багатство та історію рідної мови. 8 листопада  дев’ятикласники провели інформаційні хвилинки до Дня української писемності та мови в 5, 6 та 7 класах. Звертаючись до учнів, діти нагадали, що багатий той народ, який дбає та шанує свою мову, піклується про культуру свого спілкування.