Онлайн марафон

17.11.21 р. педагоги ТОВ «ЗЗСО – гімназія «Фортуна»  були  активними учасниками онлайн марафону міських педагогічних читань з теми «В.О.Сухомлинський у діалозі з сучасністю. Художньо-емоційний світ дитинства».

Вчителі закладу продемонстрували свою роботу  щодо екологічного виховання учнів саме на літературній спадщині  Василя Олександровича:

• А.В.Тимченко розказала, як вона на уроках німецької мови формує художньо-емоційні почуття дітей, виховуючи бережливе ставлення до природи.
  • Л.К. Михальчук показала, як, вивчаючи з учнями початкових класів твори  В.О.Сухомлинського , вони мандрують просторами рідної України .
  • Б.В. Бончук повідомила, як уроки позакласного читання за творами В.О.Сухомлинського «надихають діяти» вчителя та учнів 4- Б класу.