Fortune

Про методики

Наша мета — виховання всебічно розвинених особистостей, які не лише отримають знання, але й вміють застосовувати їх на практиці. В основі навчання у гімназії FORTUNE — сучасні освітні програми «Нова українська школа» та «Інтелект»

Програма «Інтелект України»

Націлена на формування інтелектуального фонду нації. Відповідає державному стандарту

Ця програма спрямована на формування у дітей ґрунтовних знань та розуміння міжпредметних зв’язків, разом з ціннісно-емоційним вихованням і розвитком пам’яті, природного інтересу до навчання, вміння вчитися й працювати з інформацією.

Як це працює?

Втілення STEM-підходу для поглибленого вивчення предметів природничого циклу, математики та іноземних мов

Розвиток креативних здібностей, інноваційного мислення, нестандартного підходу до вирішення складних завдань

Збалансоване навантаження та ціннісне насичення занять з частою зміною діяльності завдяки танцювальним, релаксаційним, культурознавчим паузам

Гарантоване засвоєння знань на довгі роки з застосуванням певного режиму повторень навчального матеріалу

Програма «Нова українська школа»

Націлена на навчання дітей через практичну діяльність. Відповідає державному стандарту.

Головна мета цієї програми — перетворити школу на освітній простір, в якому дітям буде комфортно навчатися та не лише отримувати ґрунтовні знання, але й вміти застосовувати їх на практиці у своєму житті.

Як це працює?

Інтеграція знань та глибоке розуміння міжпредметних зв’язків

Виховання цілісних, всебічно розвинених особистостей

Практичний підхід. Невелика кількість учнів у класах дає змогу максимально ефективно відпрацювати практичні заняття з кожним

Формування навичок, необхідних для щасливого та успішного життя: постійного навчання, інноваційного мислення, розуміння свого впливу на навколишній світ

Девіз школи — невпинний труд для розкриття свого таланту заради створення своєї цінності, реалізації корисної справи для людей, з турботою про світ!

Розвиток м’яких навичок

Соціально-емоційне та етичне навчання (СЕЕН) – це освітня програма, що навчає дітей почуватися щасливими і досягати успіху у школі та житті. Заснована на сучасних наукових даних з різних сфер, вона націлена на розвиток м’яких навичок для формування цілісної здорової особистості.

Роль педагога

Визнавати вроджені здатність та бажання дитини вчитися

Виконувати роль фасилітатора, провідника та наставника

Любити і розуміти дитину, поважати її гідність та цінність як особистості

Адаптувати навчальний підхід до індивідуальних потреб дитини

Створювати навчальне середовище для всебічного розвитку дитини

Спонукати до самовиправлення, підтримувати самостійність і адаптивність

Розвивати у дітей повагу до себе, оточуючих та навколишнього середовища

Хочете познайомитися особисто? Ми — ТЕЖ!

Залиште свої дані – і ми незабаром зв’яжемося з вами